23.11.2018

Patríte k tej skupine ľudí, ktorá si necháva nákupy vianočný darčekov takmer na poslednú chvíľu, alebo sa len stále neviete rozhodnúť, čím svojho blízkeho obdarovať? Týmto článkom vám radi poradíme pri riešení tejto každoročnej namáhavej úlohy. Predstavíme vám tipy na darčeky, ktoré potešia najmä Apple nadšencov, vlastníkov iPhone telefónov, ale nájdu sa tu aj univerzálne doplnky a vychytávky.

1. Externá batéria ako záložný zdroj energie

Určite ste sa už dostali do situácie, keď sa vám vybil mobil a hlavne v tej najnevhodnejšej chvíli alebo situácií. Pre tieto prípady je veľmi užitočným doplnkom externá batéria, ktorá dokáže takéto momenty zachrániť. Je dobrým spoločníkom pre cestovateľov. Takýto darček vždy nájde svoje využitie.

Pri výbere si všímajte najmä kapacitu batérie, ktorá sa udáva v jednotkách mAh. Taktiež si všimnite koľko nabíjacích portov poskytuje (môžete nabíjať napr. 2 zariadenia súčasne) alebo či obsahuje napr. Lightning kábel pre iPhone.

Veľmi obľúbená powerbanka pre dámy je externá batéria v tvare rúžu Richmond & Finch:

Externé batérie si môžete pozrieť TU.

2. Odolné obaly zachraňujú iPhone

Je váš príbuzný športovec, prípadne pracuje v namáhavejších podmienkach alebo je len nešikovný a všetko mu vypadáva z ruky? V tom prípade určite ocení odolný obal pre iPhone, ktorý mu môže ušetriť až niekoľko stoviek eur za opravy zariadenia. Pripravili sme pre vás zoznam tých najlepších odolných krytov pre iPhone zariadenia.

Ponuku odolných krytov pre iPhone si môžete pozrieť TU.
Celú ponuku krytov pre iPhone si môžete pozrieť TU.

3. Lokalizačný prívesok pre zábudlivcov

Vďaka lokalizačnému prívesku už nikdy nič nestratíte. Prívesok sa môže pripevniť na rôzne predmety ako kľúče, tašku, batoh alebo si ho vložíte do svojej peňaženky. Ak „telefón“: https://www.mobilonline.sk/…lne-telefony stratí bluetooth spojenie s týmto príveskom, ste okamžite upozornený a aplikácia v telefóne si dokonca zapamätá poslednú polohu strateného predmetu. Má aj iné využitia, napr. príveskom môžete prezvoniť priamo svoj telefón (zvoní aj keď je v tichom režime), alebo naopak prezvoníte z telefónu prívesok a tak rýchlo nájdete večne zapatrošené predmety vo vašej domácnosti.

Lokalizačné prívesky pre smartphony môžete kúpiť TU.

4. Mini nabíjanie od CulCharge

Najmenší nabíjací kábel (1.) alebo najmenšia externá batéria (2.), ktoré si viete pripnúť napr. na vaše kľúče? To môže byť veľmi dobrý a užitočný darček. Navyše balenie týchto produktov je naozaj dizajnovým kúskom, ako môžete vidieť napr. na obrázku (3.) externú nabíjačku CulCharge.

Produkty CulCharge si môžete pozrieť TU.

5. Každá žena túži po luxusnom obale Richmond & Finch

Obaly svetoznámej značky Richmond&Finch sú jedinečné. Pri svojom luxusnom vzhľade nezabúdajú ani na kvalitnú ochranu zariadenia. Sú vyrobené len z tých najlepších materiálov, takže vám aj dlho vydržia. Namiesto rečí vám však radšej ukážeme viac fotiek:

Obaly Richmond & Finch si môžete prezrieť TU.

6. Fitness náramok pre športovcov

Každý športovec túži po takomto doplnku. Fitness náramok má mnoho užitočných funkcií ako napr. identifikácia volajúceho, zobrazovanie notifikácií, krokomer, monitoring kalórií, upozornenie na čas cvičenia, informácie o vzdialenosti, funkcia nájdenie telefónu, ovládanie fotoaparátu, monitoring fáz spánku a prebudenie. Ukazovanie času je samozrejmosťou. Batéria vydrží 5 až 7 dní a náramok je odolný voči dažďu aj potu. V balení nájdete až 2 náramky na zápästie vo farbe čierna – fialová.

Viac informácií o fitness náramku nájdete TU.

7. Ostatné doplnky

Ak ste sa ešte stále nerozhodli pre ten správny darček, eshop iPhoneDoplnky.eu ponúka ešte mnoho zaujímavých vychytávok a doplnkov. Pozrite si napr. príslušenstvo pre fotografov, rôzne hračky, bezdrôtové nabíjačky alebo napr. zimné dotykové rukavice.

Prezerať sekciu zábava a vychytávky.

Motoristi si taktiež prídu na svoje, ponúkame mnoho univerzálnych držiakov do auta, či už na palubovú dosku, čelné sklo alebo do ventilácie. Držiaky máme klasické zacvakávacie alebo magnetické. Medzi držiakmi však nájdete aj stojany na stôl do kancelárie a podobne.

Prezerať sekciu stojany a držiaky.

8. Darčekový poukaz

Ak si naozaj nie ste istý, čo by vášho blízkeho potešilo, máme pre vás riešenie. Darčekový poukaz nikdy nemôže sklamať a dá obdarovanému slobodu pri výbere svojho darčeka. Poukazy nájdete v hodnotách 30€, 50€ a 100€. Poukazy laminátujeme a odosielame priamo na vašu adresu, ak vám však horí termín, vieme vám poukaz zaslať elektronicky na email ešte v ten istý deň.

Darčekový poukaz môžete objednať TU.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama