17.09.2018
(Platená inzercia)

Svadba – pre niekoho nočná mora, pre niekoho kopa radosti. Či už sa vydáva kamoška, brat, sestra, alebo kolegyňa z práce, pozvanie na svadbu zo sebou nesie veľa radosti, ale aj povinností. Ako hosť, by ste si mali pamätať niekoľko vecí, ktoré uľahčia celý večer nie len vám, ale aj vašim hostiteľom.

1. Pozvánky
Prišlo svadobné oznámenie. Ak vás aj nepozvali na hostinu, patrí sa prísť aspoň do kostola/ na úrad, etc. Novomanželia vám nedoniesli oznámenie len tak z dlhej chvíle. Chcú sa s vami podeliť o dôležitý okamih v ich živote, venujte im ten čas, a príďte im aspoň potriasť rukou.

2. Družičky
Svadba nie je o vás, ale o mladomanželoch. Vyberte si pekné elegantné šaty, a šialené výstrihy nechajte na disku. Máte byť súčasťou tohto dňa a nie stredobodom pozornosti. Máte neveste pomáhať, nie pýtať sa jej, ktorú selfku s ňou v šatách môžete dať na instagram.

*Odpoveď je – žiadnu.

3. Družbovia
Opiť sa, a nahovárať ženícha, aby sa s vami opil ešte pred odobierkou nie je za žiadnych okolností sranda. Toto je jeho svadba a nie piatok večer, počkajte s tou ploskačkou do polnoci.

4. Šaty
Biela patrí neveste. A kto to nechápe ten nech na svadby nechodí a ostane doma. Pokiaľ sa nevesta nerozhodne ísť v ružovej,alebo v inej netradičnej farbe, biele šaty na svadbe má mať len ona. Všetko béžové, svetlo ružové, atď, bude na fotkách vyzerať ako biela. Keď mohla Oprah na poslednú chvíľu zmeniť šaty na kráľovskú svadbu, môžete aj vy.

5. Alkohol
Áno, na svadbu sa chodíme najesť, zabaviť a opiť. Ale všetko s mierou. Nechcete byť predsa ten, čo bude na svadobnom videu húkať ako pavián, obťažovať rodinných príslušníkov a rozprávať trápne historky zo strednej.

6. Neresti
Či už idete na svadbu s partnerom, alebo osamote, toto nie je čas, kedy sa treba vyspať s družbou, alebo družičkou za každú cenu. Byť prichytení na záchodoch, nie je sranda. Ak chcete spoznať svoju vyvolenú, alebo nájsť svojho princa na bielom koni, robte to s rozumom a nie s troma promile v krvi.

7. Výzdoba
Ak sa vám niečo nepáči, nechajte si to pre seba. Kritizovať v deň svadby hocičo, hoci len výzdobu, je na elektrické kreslo. Ak niečo nevyšlo, alebo nevyzerá ako malo, verte, že nevesta o tom vie, a robí všetko preto, aby si od zlosti neohrýzla všetky nechty. A niekedy sa manželský pár rozhodne investovať do iných vecí, elegantné obrúčky z bieleho zlata sú na celý život, a za cenu predraženej kvetinovej výzdoby sa často dá kúpiť veľa iných vecí do nového bývania. Všetci máme iné priority, treba ich rešpektovať.

8. Mobil
Áno, všetci chceme zachytiť ten dokonalý okamih, keď si novomanželia dajú prvú pusu, prvý tanec, prvé všetko. No nezabúdajte, že od toho tam majú kameramana a fotografa. Ak chcete na svadbe fotiť, nenarúšajte vzácne okamihy, rešpektujte ich súkromie a radšej zavolajte fotografa nech vám spraví peknú fotku, namiesto rozmazanej selfičky,na ktorej vám vidno polku tváre.

Hlavne si pamätajte si, kto je hviezdou programu. Toto je ich deň, nekradnite im ho, ale pomôžte im ho spraviť krajší.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama