23.06.2016

V prípade, že sa Váš sexuálny život s partnerom dostal do krízy, alebo ho chcete iba nejako oživiť, ponúkame zopár skvelých tipov. Ak je totiž niečo naštrbené, zachrániť to nemusia ani všetky peniaze sveta, a teda žiadne drahé hračky. No erotické darčeky z lásky, ktoré vyrobíte svojpomocne, dokážu divy. Stavte na vlastnú vynaliezavosť a možno sa budete čudovať, čo všetko sa dá využiť pri intímnom styku. Nech sa páči, nechajte sa inšpirovať.

Šatky a kravaty

Možno to vyznie ako klišé, no celkom obyčajná šatka a kravata patria medzi najbežnejšie erotické pomôcky. Nemusíte byť zrovna vyznávači drsného sexu, aby ste ich použili. Previazanie očí šatkou, kým Vás bude partner nežne láskať, ponúka úplne nový zážitok. Kravatou môžete zase jemne zviazať zápästia či členky, čo povedie k tomu, že ruky alebo nohy pri akte nepoužijete. Znova sa tým otvárajú nové možnosti.

Ľadové kocky

Táto pomôcka je takpovediac zadarmo. Obzvlášť dobre padne počas horúceho letného sexu. Pokiaľ použijete kocky ľadu v spojení so zaviazanými očami, nezabudnuteľný okamih máte zaručený. V prípade, že tomu chcete dodať ešte vyšší štýl, zožeňte si nádobku na ľad v roztomilých tvaroch (pery, srdce).

Vareška

Opäť niečo pre vášnivejšie povahy, ktoré sa nebránia pritvrdeniu. Zaslúži si partnerka pár na zadok? Neposlúcha a je až príliš rozmarná? Nezabúdajte ale na to, že ide o hru. Obaja milenci by si to mali preto užívať, neoddajte sa svojej role až príliš. Varešku môžete uložiť do nočného stolíka, kde bude vždy po ruke.

Gumička

Muži si potrpia na svoje prirodzenie. Obzvlášť ich zamestnáva jeho hrúbka a dĺžka. Preto neraz siahajú po rôznych pomôckach, ktoré garantujú účinné zväčšenie. Niečo také vám zabezpečí napríklad Phallosan. Zároveň však túžia po predĺžení erekcie, ktorú dosiahnu priškrtením toku krvi do penisu. K dispozícii sú rôzne krúžky. Podobný efekt však môžete dosiahnuť aj celkom obyčajnou gumičkou, ktorú má iste každá dáma vo svojej kozmetickej taštičke. Tu však pozor, aby nedošlo k vážnemu poškodeniu orgánu či úrazu. Penis by nemal byť stiahnutý dlhšie ako 25 minút. Po tejto dobe by mohlo dôjsť k odumretiu tkaniva, a teda i amputácii mužskej pýchy. V prípade, že má muž problém s krvným obehom, trápi ho cukrovka alebo užíva tabletky na riedenie krvi (vrátane aspirínu), na túto zábavku nech radšej zabudne.

Kostýmčeky

Muži sú hravé stvorenia, a preto iba máloktorý odolá kostýmčekom. Nemusíte kupovať nič drahé, opäť skúste zapojiť svoju kreativitu a fantáziu. Základom je všetko mini, odhaľujúce, ale ponúkajúce aj dostatok priestoru pre fantáziu.

Ako motivácia môžu poslúžiť tieto videá:

Stolné hry

Z každej stolnej hry je možné urobiť sexuálny zážitok. Postačí, ak si k pravidlám pridáte trest pre porazeného. Tým môže byť vyzlečenie kusu odevu a podobne. Twister je zase zábavný spôsob, ako si užiť blízkosť svojho partnera. V Scrabble skúste skladať iba také slová, ktoré budú mať sexuálny podtón.

Olivový olej, sirup a šľahačka

V kuchyni sa dá toho nájsť skutočne mnoho, čo môžete použiť aj v spálni. Určite sa oplatí siahnuť po olivovom oleji a dopriať si erotickú masáž. Šľahačka a sirup môžu byť tiež prostredníkom, ako si vychutnať telo partnera centimeter po centimetri.

Svorky

V prípade, že máte vo zvyku zatvárať vrecúška s korením svorkami, máte po ruke kultovú ženskú pomôcku. Možno máte za sebou skvelé zväčšenie prsníkov, to Vás síce robí o niečo viac sexi, no ak si chcete dopriať aj rozkoš, musíte improvizovať. Drobní kuchynskí pomocníci z plastu dokážu poskytnúť citlivým bradavkám intenzívnu rozkoš. Aby ste nemuseli platiť drahé poštovné za hračku z erotického obchodu, skúsiť to môžete aj so štipcami na bielizeň. Vy budete najlepšie vedieť, čo Vám vyhovuje a čo je už priveľa.

Umelá vagína

V prípade, že partnerka na dlhšie odcestuje, môžete to riešiť dočasnou masturbáciou. Moderní chlapi išli však ešte ďalej a v čase neprítomnosti svojej milenky využívajú napríklad aj umelú vagínu. Návod na túto pikantnú pomôcku zo všeobecne dostupného materiálu nájdete tu:

polohy.cz/muzi/jak-vytvorit-umelou-vaginu.html

Práčka

Prečo ženy tak milujú vibrátory? Jednoducho je im to vibrovanie príjemné. Podobný efekt docielite, ak sa s partnerom pomilujete na práčke alebo inom hopkajúcom zariadení.

Masážna sprcha

Skúšali ste sa s partnerom milovať vo vani? Všetko je tam omnoho mokrejšie, a teda to ide ľahšie. Snáď netreba pripomínať, aké veci sa dajú robiť so sprchou či jednoduchým prúdom vody z kohútika.

Veríme, že sme Vás aspoň máličko inšpirovali a správne naladili na dnešný večer. Na záver by sme však radi zdôraznili, že nuda v posteli nemusí súvisieť iba s nedostatkom nápaditosti. Možno sú za tým iné dôvody. Cítite, že strácate vitalitu, hoci Vás partner stále priťahuje? Zlepšite svoju sexualitu a plodnosť aj pomocou prírodných produktov a byliniek. Za zmienku stoja goja bobule, možností je však oveľa viac. Skúste tiež navštíviť odkaz:

vitalia.cz/clan­ky/bylinky-poradne-okoreni-sex/

Za dverami Vašej izby je dovolené čokoľvek, dajte tomu šancu a užite si to.

Zdroj: queercents.com, sabotagetimes.com, thefrisky.com
Foto: pixabay.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

lulu (Neregistrovaný užívateľ) 24.02.2020 18:59
lulu

ta sprcha je super :) my mame este k tomu taku intenzivnu hlavicu a zo superlove ako pisu baby mame take vibracne drazdidlo a je to parada

jj (Neregistrovaný užívateľ) 03.06.2019 08:21
jj

na kostýmčeky mám rada superlove mam odtial francuzsku upratovacku aj kozeny kostyym catwoman

Prihlásenie
 
 
Reklama