23.01.2019
(Platená inzercia)

Nesmelý úsmev, nemotorné ahoj, zrazu si vymieňate čísla a je z toho rande. Čo teraz? Prvé rande za rohom – nie je to žiadna jadrová veda! Ak však máte obavy, pripravili sme si pre vás niekoľko jednoduchých pravidiel, ako ho zvládnuť ľavou zadnou.

Kde?

Sme v 21. storočí, nezáleží na tom kto vyberie miesto kde sa stretnete. Ak viete o peknom miestečku, kde by ste sa chceli stretnúť, navrhnite miesto vy, ak nie nechajte to na druhú stranu. Dbajte na detaily ako veľkosť podniku, aká je tam hlasná hudba, aby ste sa počuli, a podobne. Vyberajte miesto, ktoré aspoň trocha poznáte a kde sa cítite pohodlne, no vyhnite sa miestam, kde chodíte pravidelne. Ak rande nedopadne dobre, posledné čo chcete je stretnúť v svojej obľúbenej kaviarni odmietnutého nápadníka.

Kedy?

Každému vyhovuje niečo iné, no vo všeobecnosti sa snažte dohodnúť aspoň deň-dva dopredu, nech sa máte čas pripraviť. Nechávať veci na poslednú chvíľu môže byť tiež známku nedostatku záujmu.

Ako?

A teda ako na to? Tu treba zohľadňovať niekoľko faktorov. Vaše prvé rande má byť zrkadlom toho kto ste, a nie toho kým by ste chceli/mali byť. Nemusíte silou mocou kupovať elegantné dámske šaty, a čančať sa ako na bál. Ak šaty nie sú pre vás typické, oblečte sa do rifiel. Musíte sa cítiť pohodlne. To však neznamená, že máte ísť v teplákoch a v tričku z telesnej výchovy zo základnej školy. Šaty hovoria za nás ešte pred tým než otvoríme ústa. Dajte im šancu naznačiť kto ste.

Buďte sama sebou!

Nesnažte sa teda vykročiť mimo svojej povahy. Buďte sama sebou. Výrazný make-up, vysoké opätky, to všetko si nechajte na ples a na párty. Chcete aby vás váš „možno-budúci-partner“ spoznal takú aká ste. Aj keď zvodné lodičky nám vedia dodať na sebavedomí, nepreháňajte to. Nechcete dopadnúť ako bambi.

Nezabúdajte tiež, že je to prvé rande, a nie stanovačka, nebaľte si preto kabelku ako na trojdňový výlet vlakom do hôr. Menej je niekedy viac. Odložte teda tú obrovskú kabelku čo nosíte do práce do skrine, a voľte niečo jednoduchšie. Jemná dámska kabelka má doplniť váš outfit, a nie kričať „pozri sa, tu som!“. To isté platí o doplnkoch, šperkoch a bižutérii. Ak máte výrazný outfit, voľte jednoduchšie doplnky a naopak. Menej je niekedy viac.

O čom?

Snažte sa hľadať spoločné témy, spoločné záľuby a záujmy. Nemusíte sa ho pýtať aké sú jeho názory na politickú situáciu v Južnej Afrike, začnite s knihami a filmami, pýtajte sa na prácu a rodinu, ukážte mu, že sa zaujímate, no dávajte pozor na to, či sú vaše otázky a záujem opätované. Stretnutie ukončite vždy radšej skôr ako neskôr. Nedovoľte, aby vám došli témy na debatu. Skončiť treba v tom najlepšom, tak dosiahnete to, že druhá strana na vás bude myslieť a bude sa chcieť stretnúť znova.

Ticho po búrke

Prišli ste domov. V byte ticho, a vás v ruke páli telefón. Nebombardujte ho sms-kami, dajte mu priestor a rovnako aj sebe, na to zhrnúť a zhodnotiť ako ste sa vlastne cítili. Či chcete viac, alebo či nie. Je jedno kto napíše prvý, ak cítite, že je tam niečo viac, napíšete mu, nemusíte čakať. Ste silná žena, váš osud je vo vašich rukách.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama