09.10.2013
(Platená inzercia)

Ako sa menia trendy v móde, účesoch, hudbe či architektúre, mení sa aj celkový štýl života. Samostatnou kapitolou je fajčenie. Pre niekoho je azda zárukou určitého štandardu, keď si môže posedieť s priateľmi a vychutnať cigaretu. Čoraz viac sa však začína hovoriť o tzv. zdravšom fajčení. Chcete fajčiť moderne, no zároveň ušetriť svoje zdravie i financie? Potom sa ako najvýhodnejšie riešenie ukazuje elektronická cigareta. Používa sa celkom klasicky, ale nedostanete sa pri nej do situácie, že ak máte na cigaretu chuť, no niekomu prekáža jej zápach, musíte to vzdať. Tento typ cigarety je zbavený nepríjemnej arómy. Tiež si môžete byť istí, že sa neuvoľňujú kancerogénne látky, ktoré môžu spôsobiť nepekné a závažné ochorenia. Fajčiar v podstate nefajčí dym so škodlivinami, ale len horúcu paru. Prvotná investícia pri nákupe elektronickej cigarety sa Vám iste oplatí, pretože potom sa už samotné fajčenie stane úspornejšie. Vaša domácnosť viac nebude zamorená zápachom, ktorý zmizne i z Vašich prstov či oblečenia. Tiež môžete hodiť za hlavu obavy zo žltých zubov. Kúpou tejto cigaretovej alternatívy smiete začať cestu odvykania, ale aj štýlovejšieho života.

Vychutnajte si pestrú ponuku náplní

Náplň elektronickej cigarety nazývame e-liquid, ktorý obsahuje aromatické látky. Všetky špeciálne prísady prechádzajú prísnymi kritériami zdravotnej neškodnosti. Pokiaľ máte záujem o nikotín, tak náplň môže obsahovať aj jeho dávku, ktorú si sami ľubovoľne aplikujete. Jedna náplň Vám vydrží aj niekoľko týždňov. Pokiaľ nie ste konzervatívni a nebránite sa novým možnostiam, tak neváhajte a vyskúšajte príchuť originálnej cigarety. Vaše posedenia s priateľmi pri voňavej káve sa stanú modernejšie a „voňavejšie“.
Ako si čo najviac vychutnať svoju e-cigaretu? Ak ste skutočný labužník, tak nezanedbajte výber e-liquidu. Možno stavíte na tabakovú či cigaretovú klasiku, ale v ponuke je aj pestrá paleta ovocných príchutí, či dokonca e-liquid s nádychom obľúbeného jedla alebo nápoja. Elektronická cigareta sa tak môže stať aj akýmsi afrodiziakom. Dali by ste si jahodu, čokoládu alebo neodolateľné tiramisu? Chcete sa osviežiť mentolom alebo nabrať energiu z príchute kávy? Nech sa páči. Nielenže si skutočne pochutnáte, ale môžete sa spokojne nadýchnuť, pretože e-liquid neobsahuje ani rakovinotvorné látky, decht, oxid ľahol, ani ďalších 5000 škodlivých látok, ktoré môžete nájsť v klasických cigaretách.

Kam za novým trendom?

Hľadáte originalitu, kvalitu i dobrú cenu? Neváhajte navštíviť predajňu e-cigariet, ktorá Vám ponúka široký výber, ochutnávku príchutí zdarma, plno jedinečných noviniek a vernostný program pre všetkých, ktorí si objednajú svoj tovar cez e-shop. Na verných klientov čaká množstvo zliav. Pýtate sa, ako sa k takejto predajni dostať? Kliknite si na e-smoke.sk a presvedčte sa o tunajších kvalitách sami. Samozrejmosťou je pravidelná aktualizácia tovaru a kompletná starostlivosť s odborným poradenstvom pre klientov.

Páči sa Vám táto moderná „elektronická vecička“? Od teraz si môžete pokojne pripáliť i v aute alebo byte, kde ste to pred tým nemali dovolené. Už viac žiadne výčitky svedomia, ani šomranie od rodiny. Zvoľte si na svojej ceste fajčenia inovatívny trend. Vylezte zo svojej ulity a buďte liberálni.

Foto: e-smoke.sk, sxc.hu

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama