11.12.2019
(Platená inzercia)

Každá žena, bez ohľadu na vek, túži byť krásna. Chceli by sme mať krásne vlasy, žiarivý úsmev a vysnívanú postavu. Ak sa vám zdá, že pohľad do zrkadla hovorí niečo iné, neverte mu. K náprave niekedy stačí len niekoľko maličkostí.

Malý trik pre váš úsmev

Farba zubov je ovplyvnená genetikou, no vplývajú na ňu aj iné faktory. K neželanému sfarbeniu zubov dochádza pôsobením pigmentov z nápojov, akými sú káva alebo čaj, fajčením, niektorými liekmi alebo tiež zanesením zubným povlakom. Ak chcete mať krásne, biele zuby, ako prvé je vhodné navštíviť dentálnu hygieničku. Dentálna hygiena zbaví povrch zubov neželaných nánosov. Už po tomto vyčistení by ste mali vidieť prvé zmeny aj v ich farbe.

Nasleduje samotné bielenie zubov. Môžete si vybrať profesionálne bielenie odborníkom alebo domáce bielenie zubov. Domáce bielenie je v porovnaní s profesionálnym oveľa lacnejšie. Na domáce bielenie zubov sa používajú špeciálne bieliace zubné pasty alebo bieliace pásiky. Pri použití kvalitných produktov uvidíte výraznú zmenu už po prvých troch dňoch bielenia. Nezabudnite však: najlepšou radou na to, ako získať žiarivý úsmev, je byť dobre naladená.

Prenasleduje vás jojo efekt?

Najmä v jarných mesiacoch sa začíname obzerať po ďalších zaručených spôsoboch ako schudnúť. Mnohé redukčné diéty aj zaručené prípravky na chudnutie však majú ten istý výsledok: po poklese hmotnosti príde znovu jej nárast. A vy ste znovu na začiatku.

Ak zápasíte práve s týmto problémom, vyskúšajte prípravok na udržanie hmotnosti. Vyberajte produkt s prírodným zložením, ktorý vaše telo nezaťaží zbytočnou chémiou. Pri zápase s jojo efektom vám pomôže jeho pravidelné užívanie spolu s pravidelným cvičením. Nemusíte začať chodiť do fitness centra alebo trénovať na maratón. Stačí 30 minút ľahkého cvičenia denne. Okrem toho je vhodné chodiť na dlhšie prechádzky a zdravo sa stravovať.

Drobné triky vo vašom šatníku

Malá módna revízia v šatníku vám pomôže vyradiť kúsky, ktoré sa už nenosia. Potom investujte do nového oblečenia. Na zimnú sezónu si vyberte nové rifle, pletené svetre alebo kardigány. Pre jarnú a letnú sezónu si nakúpte topy, sukne, krátke nohavice a blúzky. Nezabudnite na doplnky: dámska kožená kabelka, nové slnečné okuliare alebo opasok pozdvihnú celý outfit na celkom novú úroveň. Vaša peňaženka si pri takomto nákupe možno povzdychne, no na vašej tvári sa iste bude odrážať radosť, ktorú po nákupoch prežívajú len ženy.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama