12.11.2015
(Platená inzercia)

Zariadiť kanceláriu je pomerne náročné. Potrebujete priestor, ktorý je praktický, zároveň pre zamestnancov útulný a taktiež reprezentatívny, keď k vám chodia klienti. Zaváži aj oblasť, v ktorej pracujete. Len ťažko môžeme porovnávať priesotry reklamnej agentúry a advokátskej spoločnosti.

Takmer do každej kancelárie je vhodná magnetická tabuľa. Hodí sa do viacerých miestností vo vašej kancelárií. V každej bude spĺňať iný účel a my vám pomôžeme vybrať.

Pracovná miestnosť

Ideálnym priestorom na umiestnenie magnetickej tabule môže byť pracovný priestor, kde vaši pracovníci trávia najviac času. Veľkú magnetickú tabuľu využijú na organizáciu práce, plánovanie nasledujúcich projektov alebo riešenie problémov. V tomto priestore je jej použitie neobmedzené. Okrem toho, že sa dá na ňu opakovane písať, môžete na ňu pomocou magnetiek pripnúť aj papierové dokumenty.

Zasadačka

Magnetickú tabuľu určite oceníte aj v zasadačke. Či už to bude pri spoločných poradách alebo stretnutiach s klientom, tabuľa vždy poslúži ako komunikačný prvok, ak náhodou potrebujete načrtnúť dôležitý graf alebo vysvetliť zložitejšie plány. Navyše bude výborným pomocníkom pri interných školeniach vo vašej firme.

Oddychová miestnosť

Priestor, akým je oddychová miestnosť nájdete skôr v kreatívnejších oblastiach podnikania. Môžme ich často nájsť v reklamných agentúrach, architektonických firmách alebo mladých a dynamicky sa rozvíjajúcich firmách. Práve do takýchto priestorov sa hodí magnetická tabuľa. Vaši zamestnanci sa môžu počas dlhých chvíľ zabávať kreslením, prípadne si urobia zápisky z menšieho brainstormingu.

Nech už umiestnite tabuľu kdekoľvek, určite zlepší organizáciu vašej práce. Pri jej výbere by ste mali dbať na viaceré aspekty. Veľkosť, materiál, z ktorého je tabuľa vyhotovená, magnetické vlastnosti, a potom menšie detaily ako je rám, prípadne držiak na popisovače alebo iné doplnky.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama