19.02.2021
(Platená inzercia)

Poznáme to všetci: hodíme pádlo do práčky a po dopraní ho vyberieme fľakaté. Alebo práčku týždeň nepoužívate a začne sa z nej šíriť nepríjemný pach. Prať by sme však nemali so strachom, že si zničíme svoje obľúbené šaty. A v kúpeľni by sme chceli, aby vzduch stále pekne voňal. Ale čo s tým?

Čo spôsobuje zatuchnutie a fľaky?

Za všetkým je nekvalita. Nekvalitné pracie prípravky môžu oblečenie zničiť a zanechať na ňom fľaky, ktoré sa nebudú dať odstrániť. Zatuchnutie sa týka nekvalitných práčok. Ak nesprávne funguje filter čerpania, alebo práčka nedokáže vypustiť celý objem vody, môže to spôsobiť jej zatuchnutie. Kto by chcel do takej práčky vložiť svoje oblečenie?

Vyskúšajte kvalitu

Práčky od značky Miele sú pre náročných klientov, ktorí od tohto spotrebiča očakávajú trošku viac. Automatická Miele práčka má totiž vysokú energetickú úsporu triedy A+++, vďaka ktorej šetríte energie a celú planétu. Túto triedu dosiahli aj vďaka tomu, že práčka do bubna napustí nízku hladinu vody, čo znižuje čas na jej ohrev. Výrobca stavil tiež na rýchlosť — najrýchlejší program vám kvalitne vyperie oblečenie už za dvadsať minút.

Väčšina modelov je pritom vybavená špeciálnym programom Water Proof proti vytopeniu. Budete teda prať bezpečnej aj v čase, keď nebudete doma. Navyše na jedno pranie, dokážete vyprať až osem kilogramov. Pokojne teda môžete do práčky vložiť aj látky metráž, a po dokončení cyklu bude všetko čisté a sviežo voňať.

Sta naozaj nároční?

Miele práčky sú výbornou voľbou aj pre náročných. Pokojne si môžete trúfnuť vyprať v nich aj jemné šaty a nemusíte sa obávať zničenia. Už nemusíte utekať do čistiarne oblečenia.Všetky vaše obľúbené kúsky oblečenia si operiete doma.
Ako je to možné? Miele práčka má vo vnútri voštinový bubon, ktorý vytvára medzi jeho stenou a látkou jemný vodný film. Odev sa vďaka tomu kĺže a jemná látka sa nezničí. Po vypratí sa na nej neobjavia žiadne žmolky, či vyťahané kusy nitiek. Špeciálny bubon navyše dobre drží teplotu, práve preto sa látky počas prania nepokrčia a vy si tak už nebudete musieť lámať hlavu so žehlením.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama