29.06.2018
(Platená inzercia)

Keď sa pracuje doma a pri tom sa vyrobí neporiadok, povysáva sa koberec a podlaha a je hotovo. Čo ale s pracovným alebo stavebným neporiadkom v dielni či na stavbách? To už chce trochu iný výkon, najlepšie taký, ktorým sa vyznačujú priemyselné vysávače.

Prečo vlastne upratovať na pracovisku, kde sa stále niečo robí, vyrába a práši? Odpoveď je úplne jednoduchá. Predovšetkým kvôli vlastnej bezpečnosti aj pohodliu. Aj na tej najmenšej nečistote či klzkej škvrne sa môžete pošmyknúť, zakopnúť a nepríjemne zraniť či siahnuť na zapnutý stroj. A to už skutočne môže ísť o vážny úraz, ktorému sa určite chce každý vyhnúť.

Priemyselné vysávače sa výrazne odlišujú od tých klasických domácich. Tie bežné sú malé a motor v nich je integrovaný. V prípade priemyselných vysávačov je kvôli vyšším nárokom nutný väčší objem odpadnej nádoby. Konštrukcia motora a satia je odlišná a oddeliteľná od zásobníka odpadu.

Samozrejme, na niekoľko vyvŕtaných dier a odstránenie prachu pri vŕtaní môžete využiť domáci vysávač, o ten by ste ale pri používaní v dielni či na stavbe veľmi ľahko prišli. Je teda jednoduchšie zaobstarať si do dielne či na montáže pracovný vysávač ako neskôr vysvetľovať manželke, prečo domáci vysávač nefunguje tak ako predtým.

V akých odvetviach využijete priemyselné vysávače?

● papierenský priemysel
● strojárstvo
● farmácia
● sklárstvo
● textilný priemysel
● stavebníctvo
● oceliarstvo a podobne

Ide však aj o poriadok pri montáži alebo rezaní. Na takéto upratovanie sú ideálne priemyselné vysávače. Zaujímavým a praktickým riešením sú aj centrálne vysávače vytvorené práve na veľmi znečistené priestory. Výrobné procesy s nimi budete zvládať oveľa jednoduchšie. Takýto vysávací systém je výhodný aj vo veľkých výrobných halách, keďže ho môže využívať aj viac osôb naraz. Navyše nie je nutné vyhýbať sa horúcim materiálom, ťažkým alebo dokonca materiálom s ostrými hranami.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama