08.05.2010

Čo je základ úspechu? Prečo má niekto toľko šťastia a druhý nie? Odpoveď je jednoduchá – pozitívne myslenie. Každý úspešný človek začínal z ničoho a spravil z toho niečo veľké. A to aj vďaka pozitívnemu mysleniu.

Čo je to pozitívne myslenie?

Možno si pomyslíte, že na niečo si spomeniem a hneď to dostanem. Nie je to tak, aj keď to nemá ďaleko od pravdy. Mnoho ľudí po niečom naozaj veľmi túži. Vravia si: „určite to nedostanem“. A čo si myslíte, dostanú to? Samozrejme že nie, práve v tom je celý princíp. Kebyže si povedia: „určite to dostanem, zaslúžim si to“, určite to dostanú. A prečo to tak je? Je to kvôli zákonu príťažlivosti.

Zákon príťažlivosti

Je to zákon, ktorý platí vo vesmíre rovnako ako napr. gravitačná sila. Je to kľúč k dobrému a šťastnému životu. Tento zákon hovorí, že všetko na čo si pomyslíte, priťahujete do svojho života. Všetko, na čo vynaložíte energiu a všetko, čomu venujete pozornosť, sa vám vráti. Ak teda budete myslieť na pozitívne veci, teda veci, ktoré máte, za ktoré ste šťastný, pritiahnete do svojho života viac pozitívnych vecí. Ak budete myslieť na negatívne veci alebo na to, čo nemáte, pritiahnete do svojho života viac negatívnych vecí.

Dr.Robert Schuller
Neustále niečo vytvárate. Tak to bolo a tak to aj bude. Realitu okolo seba vytvárate každým dňom, každou sekundou. Svoju budúcnosť si vytvárate každučkou myšlienkou: vedome, alebo podvedome. Nemôžete si urobiť prestávku a rozhodnúť sa netvoriť, lebo tvorenie sa nikdy nekončí. Zákon príťažlivosti nikdy neprestáva fungovať.

Ramtha
Funguje to nasledovne: Dobro priťahuje dobro. Keď ste z niečoho nadšení, plní entuziazmu a odhodlania, keď ste šťastní, veselí alebo plní energie, vysielate pozitívnu energiu. Na druhej strane ak ste unudení, nervózni, vystresovaní, nahnevaní či rozhorčení energia, ktorú vysielate je negatívna. Vesmír v rámci zákona príťažlivosti nadšene odpovedá na obe vibrácie. Nerozlišuje čo je pre vás lepšie, jednoducho odpovedá na akúkoľvek energiu, ktorú vytvárate, a znásobenú vám ju vracia späť. Naspäť dostanete presne to, čo ste vyslali. Vaše myšlienky a pocity sú vlastne vždy len žiadosťou pre vesmír, aby vám poslal naspäť to isté vo väčšom rozsahu.

Pretože vibrácie energie, ktorú vysielate, pritiahnu energiu s tou istou frekvenciou, musíte si byť istí, že vysielate takú energiu a také, myšlienky a pocity, ktoré sa zhodujú s tým, čo chcete do svojho života pritiahnuť. Ak chcete priťahovať lásku a radosť, musíte vytvárať vibračné frekvencie lásky a radosti.

Princíp je rovnaký, ako pri vysielaní a prijímaní rádiových vĺn. Vaša frekvencia sa musí spojiť s tou, ktorú chcete chytiť. Nemôžete si naladiť rádio na frekvenciu 98,7 FM a očakávať, že chytíte stanicu, ktorá vysiela na frekvencii 103,3. To sa jednoducho nestane. Vaša energia sa musí zladiť s energiou vysielača. Takže vaše vibrácie musia byť naladené na pozitívnej frekvencii, aby ste pritiahli pozitívnu energiu.

Robert Kiyosaki
Zákon príťažlivosti umožňuje nekonečné možnosti, nekonečnú hojnosť a nekonečnú radosť. Je na vás čo si vyberiete.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama