18.08.2020
(Platená inzercia)

Problémy s erekciou sa radia k tým, o ktorých sa často nehovorí. Ich riešenie však pritom môže byť na dosah ruky. Ak aj vy v tejto oblasti zápasíte, poradíme vám, čo robiť.

Problémy s erekciou nie sú neobvyklé

Problémy s erekciou z času načas postretnú každého muža. Pokiaľ sa to stane raz, či dva krát, nemusíte sa ničoho obávať. Ak sa však nedarí erekciu dosiahnuť alebo udržať pravidelne, mali by ste sa týmto problémom začať zaoberať.

Čo je to erektilná dysfunkcia

Erektilnádysfunkcia je problém s dosiahnutím erekcie. Stretáva sa s ňou viac ako 30 % mužov a s rastúcim vekom je toto číslo ešte vyššie. Najčastejšími príčinami sú psychické vypätie, stres, nezdravý životný štýl s nedostatkom pohybu a nesprávnou životosprávou, častá konzumácia alkoholu, fajčenie ale tiež rôzne zdravotné problémy. Problémy s erekciou môžu sprevádzať aj niektoré ochorenia. A to najmä vysoký krvný tlak, poruchy štítnej žľazy, cukrovku, roztrúsenú sklerózu, Parkinsonovu chorobu alebo srdcovocievne ochorenia. Na kvalitu erekcie dokonca môžu vplývať aj niektoré lieky.

Ako to riešiť?

Neriešenie, zamlčiavanie či odsúvanie erektilnú disfunkciu len zhoršuje. Často sa k nej potom pridružia aj nezhody vo vzťahu. Problémy s erekciou môžu viesť aj k zhoršeniu psychického stavu. Na zlepšenie erekcie je v prvom kroku potrebné zmeniť životný štýl. Vhodné je obohatiť svoj jedálny lístok o dostatok ovocia, zeleniny a iných zdravých potravín. Zároveň bude potrebné vylúčiť fastfood, vyprážané jedlá a podobne. Veľa spraví dostatok pohybu. Vyčleňte si preto vo svojom diári miesto na prechádzky, návštevu fitness či behanie alebo iné športy. Ak fajčíte alebo často pijete alkohol, mali by ste to obmedziť alebo sa týchto návykov celkom zbaviť.

O problémoch treba hovoriť

Mlčanie v ťažkej situácii nikomu nepomáha, to platí vo všetkých oblastiach nášho života. O problémoch s erekciou iste hovorte so svojou partnerkou. Okrem toho vám odporúčame vyhľadať aj odbornú pomoc psychológa alebo sexuológa. Pomôže vám to zbaviť sa nahromadeného psychického napätia. Využite pritom objednanie k lekárovi online. Vďaka tomu nebudete musieť dlho vysedávať v čakárni, ale objednáte sa na konkrétny čas.

O objednaní budete vy aj zvolený lekár informovaní e-mailom. V prípade potreby vás lekár pošle aj na ďalšie vyšetrenia, aby sa vylúčili iné zdravotné problémy. Celú liečbu môžete doplniť o voľno predajné prípravky na zlepšenie erekcie.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama