25.02.2021
(Platená inzercia)

Ak ste fajčiarom, klasické cigarety vám môžu prísť na nervy. Bez príchute majú veľkú nevýhodu – cigaretový dym, ktorý nie je dvakrát príjemný. Po mentolových cigaretách, ktoré z trhu vymizli, je tu riešenie tohto problému opäť. Sú to pukačky .

Ešte pred rokom pri tom boli na trhu klasické horiace mentolové cigarety, cigarety s mentolovou kapsulou vo filtri alebo voľný tabak na šúľanie cigariet s mentolovou príchuťou.
Faktom je, že Slováci ich mali v obľube. Možno ste, aj vy patrili medzí tých, ktorí mali radi mentolové cigarety. Po tom, čo z trhu vymizli, nadšenci mentolových cigariet museli prejsť, buď na klasické cigarety, e- cigarety alebo zariadenia na zahrievanie tabaku ako IQOS.

Pukačky

Ak ste stále zostali verní starým dobrým pukacím cigaretám a sviežej chuti mentolu, máme pre vás dobré správy. Pukačky si môžete pripraviť a vychutnať si svoju cigaretu s príchuťou. Pukačky sú vyrobené len z prírodných materiálov. Sú zdravotne nezávadné.Aplikácia pukačky je jednoduchá a rýchla. Zaberie len 5 sekúnd. Potom si naplno užite vami vybranú príchuť.

Nie len mentol

Tentokrát si nebudete musieť vybrať len mentolovú príchuť. Ponúka sa vám na výber viac ako 10 príchutí. Vybrať si môžete čučoriedku, melón, liči alebo mix príchutí.

Obľúbené medzi všetkými

Pukačky sa tešia veľkej obľube, dokonca aj môj sused poľovník utráca na pukačky stále viac a viac peňazí aj napriek tomu, že si šetrí na nový Blaser do svojho arzenálu. Namotal sa na ne pri klasickom čítaní na internete, kde boli zaradené medzi naj Topky na jednom spravodajskom portáli zhromažďujúcom top novinky. Stále ale treba mať na pamäti to, že fajčenie škodí zdraviu, na čo určite nezabúdajte.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama