29.03.2018
(Platená inzercia)

Máte radi veci dobre organizované a na poriadku? Vediete malú firmu, alebo podnikáte na vlastnú päsť? Ak ste aspoň na jednu z položených otázok odpovedali kladne, možno aj pre vás nastal vhodný čas na kúpu štítkovača. Tieto malé prístroje môžu totiž byť veľmi užitočné pre rôzne druhy projektov.

No snažiť sa o kúpu dokonalého prístroja môže byť tak trochu ako boj s veternými mlynmi. Na trhu sa nachádza mnoho značiek a mnoho druhov štítkovačov, no vždy sa dá medzi nimi vybrať taký, ktorý vyhovie vašim potrebám aj finančným možnostiam.

Dymo – dlhoročný symbol spoľahlivosti a kvality

Kalifornská značka Dymo sa za šesť desiatok rokov stihla pevne etablovať na trhu s kancelárskou technikou. Jej pásky a štítky do štítkovačov, ako aj štítkovače samotné, sa stali synonymom kvality, dlhej životnosti a osvedčili sa v mnohých firmách po celom svete. Najmodernejšie prístroje sú vybavené batériovým napájaním, LCD displejmi či zabudovanými klávesnicami, takže spĺňajú všetky predpoklady, ktoré sú v 21.storočí kladené na technológie tohto druhu.
Pripravili sme pre vás zoznam a krátke recenzie štyroch zariadení značky Dymo, ktoré by ste pri svojej práci mohli využiť.

Dymo LabelManager 160

Je schopný ponúknuť osem štýlov textu s možnosťou podčiarknutia a až 228 symbolov a klipartov. Text sa vkladá veľmi jednoducho a intuitívne, najmä vďaka klávesnici QWERTY, ktorá je vám iste známa z počítačového prostredia. Tento štítkovač je veľmi ľahký a kompaktný, ideálny na prenášanie vo vrecku. Zákazníci na tomto prístroji oceňujú najmä bleskovú použiteľnosť – je schopný tlače už po cca 15 sekundách po zapnutí. Menší mínus predstavuje životnosť batérie, ktorá naozaj nie je vysoká (pár dní). Avšak, veľmi prijateľná cena zariadenia (necelých 40€) vykompenzuje aj túto drobnosť.

Dymo LetraTag Razor LT-100H

Chcete lacný štítkovač bez zbytočných ozdôb? Máte ho mať. Výborný pomer ceny a výkonu ponúka LetraTag Razor LT-100H. Má dvojriadkovú tlač a na výber päť veľkostí písma, sedem štýlov tlače, tri jazykové možnosti a kvalitný LCD panel. Štítkovač využíva termálnu tlač a je možne doň kúpiť štítky, ktoré obsahujú plasty, kovy, železo či magnetické časti. Stroj pracuje na báze štyroch AA batérií. Aj v tomto prípade ide o relatívne low-cost zariadenie, ktoré ho zaraďuje medzi lacnejšie štítkovače Dymo. Cena sa pohybuje na úrovni 30€.

Dymo LabelWriter 450

Ak uprednostňujete vytváranie štítkov v počítači, budete potrebovať štítkovač s pokročilejšou technológiou, schopný pripojenia k PC. Dymo LabelWriter 450 to dokáže. Umožní vám tlačiť až 71 štítkov za minútu pomocou technológie tepelnej tlače, ktorá eliminuje používanie drahého atramentu alebo tonera. Zariadenie je kompatibilné s Windows 7 a novšími verziami, rovnako ako so systémom MacOS 10.9. Zákazníci na tomto prístroji oceňujú najmä veľmi kvalitne a jasne vytlačený text. Za tento štítkovač si už ale budete musieť čo-to priplatiť, jeho cena sa pohybuje na úrovni 130€.

Dymo MobileLabeler

Smart home technológie sú dnes všade a drieme v nich veľmi veľký potenciál aj smerom do budúcna. Bolo len otázkou času, kedy sa tento technologický moment dostane aj k štítkovačom. Ten čas už nastal, dôkazom čoho je Dymo MobileLabeler. S touto jednotkou môžete vytvárať a tlačiť štítky priamo z vášho mobilu a to vďaka bezplatnej aplikácii Dymo Conncet, vďaka ktorej môžete štítky upravovať a prispôsobovať. Zariadenie je vybavené nabíjateľnou batériou, technológiou Bluetooth a na výber ponúka rôzne fonty, ikony, symboly, šablóny a veľmi elegantný a moderný dizajn. Stojí zhruba 150€.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama