22.08.2019
(Platená inzercia)

Vedeli ste o tom že v dnešnej dobe je možné zobrať si taxi na Schwechat a vyhnúť sa tak hromadnej doprave? Ak neradi cestujete vlakmi alebo autobusmi, je toto pre Vás určite riešenie. Výhody cestovania taxíkom sú viaceré. Čas si vyberiete sami, rovnako tak miesto odchodu. Nemusíte teda cestovať na autobusovú stanicu.

Taxi príde pre Vás k domu alebo do práce a to dvadsať štyri hodín denne, sedem dní v týždni. Objednávať je možné telefonicky ale aj na webe na stránke taxinaschwechat­.com. Samozrejmosťou sú v tomto prípade skúsení vodiči a rovnako tak kvalitné nové autá vyššej triedy. Destinácia samozrejme nie je obmedzená na letisko Schwechat. Veľmi často tiež býva využívané taxi do Viedne či už z Bratislavy alebo iných miest Slovenska.

A aké sú ceny?

Bežne sa pohybujú na úrovni 50 Euro za cestu na Viedenské letisko. V porovnaní s parkovným na letisku je to cena veľmi zaujímavá. Ak navyše cestujete viacerí, tak sa s cenou môžete dostať v prepočte na jedného pasažiera až k cene hromadnej dopravy a v neporovnateľne vyššom komforte. Vyskúšajte službu taxi z Bratislavy do Viedne a v budúcnosti už možno iný spôsob dopravy ani nevyužijete.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama