20.09.2019
(Platená inzercia)

Ak potrebujete zaujímavým spôsobom prezentovať svoje podnikanie, máte k dispozícii mnoho spôsobov. Náš článok bude o prenosnej reklame. A pozrieme sa aj na súčasti vybavenia pre športových fanúšikov a milovníkov prírody.

Ako sa zviditeľniť na trhu

Pre úspech na trhu je dôležité viac než kvalita výrobkov a služieb. Aby ste v mori ponúk, ktorými sú vašibudúci zákazníci a obchodní partneri zavalení, vynikli, potrebujete investovať do svojho zviditeľnenia. Výbornou formou sú prezentácie na veľtrhoch alebo menšie reklamné akcie na miestach, kde svojich potenciálnych zákazníkov stretnete v ich prirodzenom prostredí. Ak ponúkate výrobky každodennej spotreby, môžete využiť napríklad možnosť prezentácie v obchodných centrách alebo na rôznych podujatiach.

Rôzne spôsoby prezentácie

Ak má prezentácia vašej firmy pôsobiť profesionálne, budete potrebovať viac než drobné reklamné predmety, letáky a plagáty. Na tento účel sú vhodnejším riešením prezentačné steny, roll up bannery, a stojany, expo stánky a promo stolíky. V krátkosti si povieme, ako jednotlivé riešenia vyzerajú a aké majú prednosti:

Prezentačné steny patria medzi druhy veľkoplošnej interiérovej reklamy. Ich výhodou je, že pritiahnu pozornosť okoloidúcich. Výhodou je tiež flexibilita použitia. Prezentačné steny využijete na rôznych akciách ako aj v interiéri vašej firmy. Pri objednávaní prezentačnej steny vopred myslite na zachovanie jednotného dizajnu s ostatnými reklamnými prvkami.

Roll up bannery sa rozkladajú vytiahnutím grafiky vytlačenej na fólii z tela baneru a jej zavesením na napínaciu tyč. Sú ľahké a kompaktné. Ich výhodou je aj to, že sa fólia v prípade potreby dá vymeniť za novú.

A stojany patria medzi menšie prezentačné spôsoby. Postavíte ich jednoducho napríklad na chodník pred vašu prevádzku. Výhodou je ľahká konštrukcia uspôsobená na každodenné prenášanie a skladanie.
Expo stánok patrí medzi spôsoby prezentácie, ktoré využijete najmä na veľtrhoch a výstavách. Prezentačný expo stánok si môžete dať vyrobiť v rôznych rozmeroch a tvaroch. Na výber máte tiež z rôznych materiálov stien. A to textilné, magnetické alebo plastové steny. Výhodou je rýchle rozloženie a zloženie bez použitia náradia. V zloženom stave sa expo stánok zmestí pohodlne aj do kufra osobného auta.

Promo stolíky sa vyrábajú v elegantnom modernom dizajne zväčša z plastu a ľahkej hliníkovej konštrukcie. Pri ich používaní oceníte najmä jednoduchosť ich rozloženia.

Niečo pre športových fanúšikov

Vo výbave športových fanúšikov nájdete okrem oblečenia vo farbách ich obľúbeného klubu napríklad futbalové pochodne. Ak ste si ešte pochodeň nevyskúšali, máte na výber z dvoch základných typov. Odlišujú sa dĺžkou horenia. Môžete si kúpiť malú pochodeň s dĺžkou horenia do 40 sekúnd alebo veľkú,ktorá vydrží horieťo 20 sekúnd dlhšie. Samozrejme, že si budete môcť vybrať aj farbu vo farbe tímu, ktorému fandíte.

Ako používať pochodne

Pochodne patria do rúk len osobám starším ako 18 rokov. Používajte ich s opatrnosťou. Je dôležité myslieť najmä na bezpečnosť okolostojacich. Vopred si prečítajte bezpečnostné upozornenia na obale. Počítajte tiež s uvádzanou dĺžkou horenia. Pochodeň sa už po zapálení nedá uhasiť.

Lovecké nože nie len pre poľovníkov

Lovecké nože využijete na sťahovanie z kože, prácu s potravinami aj na štiepanie triesok. Sú uspôsobené na každodenné používanie v prírode. Pri kúpe vyberajte kvalitné lovecké nože s ľahko uchopiteľnou rukoväťou, najlepšie s protišmykovou povrchovou úpravou. Samozrejmosťou by mala byť kvalitná čepeľ a puzdro na nôž zo silnej kože.

Ako sa starať o nôž

Aby vám lovecký nôž dlho vydržal, je potrebné sa oň starať. Aj taká jednoduchá vec ako umývanie, môže vplývať na jeho životnosť. Lovecký nôž preto umývajte vždy pod tečúcou vodou, aby ste odstránili všetky nečistoty. Po umytí nechajte nôž dôkladne vysušiť. A to najmä, ak má drevenú rukoväť.
Potrebné je tiež pravidelné brúsenie čepele. Nôž nenechávajte otupiť tak, že stráca svoju rezivosť. Pravidelné brúsenie udrží váš nôž rovnako ostrý, ako keď bol nový, dlhé roky.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama