25.02.2021
(Platená inzercia)

K rozbehnutiu svojho podnikania okrem neustáleho zháňania nových a nových klientov, patrí aj vytvorenie reprezentatívnych priestorov vašej firmy. V nich by ste sa mali cítiť príjemne nielen vy, ale aj vaši obchodní partneri. Preto sme pre vás vypísali tipy na to, ako si vytvoriť reprezentatívnu kanceláriu.

Hneď na úvod je dôležité poznamenať, že tvorba reprezentatívneho priestoru neznamená len štýlové zariadenie vašej kancelárie.

Ak totiž chcete vytvoriť priestor, ktorý vás a vašu firmu bude dokonale reprezentovať najskôr by ste si mali rozmyslieť víziu, čo chcete svojou kanceláriou povedať o sebe, svojich zamestnancoch a celkovej firme.

Až potom prichádza na rad samotné zariadenie.

Začnite s klientom

Prvou časťou, na ktorú by ste sa mali zamerať pri zariaďovaní vašej kancelárie je klientská časť, v ktorej by sa vaši potenciálni obchodní partneri mali cítiť príjemne.

Tento dojem môžete nadobudnúť skombinovaním kvalitnej sedačky s vhodným a pekným konferenčným stolom.

Konferenčné stoly sú neoddeliteľnou súčasťou väčšiny kancelárií a chýbať by nemali ani v tej vašej.

Pozitívom je to, že dnes si môžete vybrať skutočne s veľkého množstva druhov týchto typov stolov. Určite tak nájdete dizajnový konferenčný stôl, ktorý skvelo zapadne do predstáv o vašej kancelárii.
Pohodlie je základ

A nemyslíme tým len pohodlie pre klientov, ale aj pre vás a vašich zamestnancov. To, môžete docieliť zaobstaraním pracovných stoličiek a kresiel, na ktorých si budete môcť počas pracovnej doby odpočinúť.

Kreslá sú typom nábytku, ktorý by nemal chýbať v každej kancelárii, keďže okrem potrebného pohodlia dokážu vďaka správnemu umiestneniu oživiť celý priestor.

Odkladací priestor

Okrem potrebného pohodlia v kancelárii je však potrebné aj pracovať. No a s prácou sa častokrát spája aj veľká kopa papierov a dokumentov, ktoré je potrebné uskladniť.

K tomu vám môžu skvelo dopomôcť komody, ktoré okrem odkladacieho priestoru ideálne dotvoria celý dizajn vašej kancelárie.
Záver

Ak budete pri zariaďovaní vašej kancelárie myslieť na tipy, ktoré sme vám dnes predstavili a vhodne ich do seba skombinujete, určite dokážete vytvoriť reprezentatívny priestor, do ktorého sa budete rád vracať nielen vy, ale aj vaši klienti.

Zdroj obrázku:
ImageFlow / Shutterstock.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

25.02.2021 13:21

Ja som kupoval na homeoffice stoličku z Ajprodukty, presnejšie Kancelársku stolička Essex dokonca som na bonipo.sk/obchody/ajprodukty-sk našiel aj zľavu 5% :) aspoň čosi. Stolička je veľmi pohodlná takže super odporúčam

Prihlásenie
 
 
Reklama