12.02.2018
(Platená inzercia)

Blíži sa Valentín, nočná mora nezadaných. Výklady sú červené, ružové, všade na vás číhajú srdiečka a bonboniéry. Pre tých čo ešte nevedia, Valentín je sviatok pomenovaný podľa kňaza, ktorý potajomky oddával páry. Chudák nestihol ho za to pekný osud. Na jeho pamiatku sa ľudia a následne komerčné reťazce rozhodli osláviť tento deň a venovať jeho pamiatku oslavám lásky.

Nie je láska ako láska

Na Valentína sa svet mení na dva tábory. Zaľúbiť či nezaľúbiť sa, to je otázka? Nuž, všetko je len a len na vás. Ak nemáte partnera, ktorému by ste kúpili predraženú čokoládu lebo je v srdiečkovom obale, neznamená to, že nemôžete oslavovať. Láska má veľa podôb a tvarov. Prečo teda nepovedať ľúbim ťa tým, ktorí sú tam s nami celú dobu? Vyberte kuchársku knihu, nájdite recept na jednoduché čokoládové sušienky, povykrajujte ich do srdiečka, zabaľte do celofánu, obsypte konfetami a voilá! Drobnosť ktorou môžete obdarovať svojich priateľov, obľúbeného baristu či barmana, mamku, starkú, brata či sestru.

Zrkadlo, zrkadlo…

Koľkí teraz doma sedíte, a pozeráte do mobilu, alebo počítača, ako do čarovného zrkadla, a pýtate sa: „ Zrkadielko, zrkadielko, čo mám robiť, keď som sám?“ Nuž, pre tých, čo by ten vzťah chceli, je tu niekoľko riešení. Veľa ľudí nepovažuje online zoznamku za kreatívne zoznámenie online, no opak je pravdou.

Virtuálny priestor vám dáva šancu ukázať zo seba to, čo považujete za podstatné, to čo na vás vynikne a vyčlení vás z davu. No ak chcete niekoho fakt nájsť prosím zavrite pokec, chatroom mladí duchom nie nič viac, ako synonymum na vydatý s troma deťmi čo hľadá bokovku. Ak chcete niekoho vážne stretnúť venujte tomu čas, seriózna zoznamka vám v tom pomôže.

Spíš?

Všetci poznáme tú polnočnú sms: „ si hore?… spíš?… si doma?“ Všetci máme svoje zakázané ovocie, bývalí frajeri a frajerky, ktorí sa nám ozývajú v temných chvíľkach, a tí čo sú po rozchode vedia, že Valentín je piatok trinásteho pre bývalých. Ak sa teda bojíte, že skončíte v posteli s tým, čo sa ho snažíte zbaviť už mesiace, lebo vás chytí depka a domáca pálenka od babky zaberie, radšej si nakopnite Tinder, alebo navštívte sex zoznamku online. Tam si nájdete riešenie na svoje problémy bez toho, aby ste si ráno museli trieskať hlavu o stenu, lebo ste sa už po stý krát vyspali s bývalkou.

Vzťahy nie sú len o kvetoch a kupovaní nábytku v ikei. Je dôležité rovnako ako emočnej sfére venovať pozornosť aj našej sexualite. Ak ste akurát vyliezli z jaskyne, misionár nie je jediná poloha. Časom a generáciami osvedčená viagra, nie je len pre starých ľudí, a sexy spodné prádlo nie je len pre ženy ľahkých mravov. Hovorí sa, koľko rečí vieš, toľko krát si človekom, nuž… o tomto sa dá povedať niečo podobné.

Nech to dopadne akokoľvek, pamätajte si, je to jeden deň v roku. To že nemáte frajera, alebo frajerku, neznamená, že nikoho neľúbite a nikto neľúbi vás. Byť single nie je koniec sveta. Koniec sveta je, keď sa tým necháte zložiť na lopatky. A nezabúdajte radšej byť sám, ako s tým nesprávnym človekom!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama