18.12.2019
(Platená inzercia)

Ani kvalitné výrobky a služby sa nepredajú samé. Aby sa o nich vaši zákazníci dozvedeli, potrebujete sa zviditeľniť. Jedným z najúčinnejších spôsobov je vytvorenie vlastnej internetovej stránky. Predaju vašich produktov môžete pomôcť ešte viac. Ako? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

Vytvorenie web stránky

Najširšou platformou na prezentáciu podnikania je internet. Na internete denne hľadajú informácie či nové produkty milióny ľudí. Vytvorenie podnikovej web stránky vám tak pomôže osloviť množstvo potenciálnych zákazníkov. Aby stránka splnila svoj účel, mala by spĺňať isté kvalitatívne kritériá:

  • atraktívny dizajn, ktorý vás odlíši od iných webov,
  • kvalitný obsah,
  • prehľadnosť,
  • rýchlosť načítania stránky a jednotlivých podstránok,
  • responzívnosť,
  • nástroje na aktiváciu zákazníkov.

Aby vaša web stránka návštevníkov zaujala a opäť sa k vám vrátili, mali by ste zveriť jej vytvorenie do rúk profesionálov. Tí sa postarajú o grafický návrh, samotnú tvorbu webstránky aj potrebných textov. Výhodou je, ak môžete takejto spoločnosti zveriť aj propagáciu webu prostredníctvom internetovej reklamy a starostlivosť o váš firemný profil na sociálnych sieťach.

ISO 9001

Zárukou kvality vašich výrobkov alebo služieb je certifikát ISO 9001. Toto označenie naplnenia požiadaviek pre systém manažmentu kvality môžu získať malé aj väčšie podniky. S certifikátom kvality sa odlíšite od svojej konkurencie. Získate tak možnosť uchádzať sa o štátne zákazky a vyššiu dôveryhodnosť pred vašimi odberateľmi.
V centre pozornosti ISO 9001 je naplnenie očakávaní a potrieb zákazníka. Vďaka tomu sa k vám vaši zákazníci budú opäť vracať, zníži sa počet reklamácií a chybných výrobkov. Zvýši sa aj počet nových zákazníkov, pre ktorých je certifikát zábezpekou, že dodržiavate stanovené kvalitatívne požiadavky. Prínosom jej aj zlepšenie motivácie pracovníkov a efektívnejší chod celej firmy.

Prečo kupovať príslušenstvo k mobilom

Mobilné telefóny sa v posledných desaťročiach stali našimi nerozlučnými spoločníkmi. Využívame ich na prácu, komunikáciu s priateľmi aj na zábavu. Na doplnenie funkcií, a tiež pre ochranu mobilných telefónov, slúži ich príslušenstvo. Na trhu nájdete ochranné sklá, obaly, power banky a selfie tyče. Používanie mobilu v aute zjednodušujú držiaky do auta. Niektoré časti príslušenstva sa pri častom využívaní opotrebujú. Môže sa vám tak stať, že budete potrebovať nový iPhone kábel k nabíjačke, handsfree alebo slúchadlá.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama