11.08.2017
(Platená inzercia)

Každý majiteľ štvornohého priateľa túži po bezproblémovom psovi, ktorý ho bude reprezentovať a nebude s ním žiaden problém. Zbavte sa štekotu, doprajte vášmu psovi efektívny tréning a zabráňte jeho “výletom” bez dozoru vďaka účinným pomôckam. Ktoré sú jedny z najobľúbenejších?

Napriek potulkám stále pod dohľadom

Patrí k váš psík k večným tulákom, ktorí sa počas toho, ako ich nechávate vybehať, radi stratia? Ak by ste radi svojmu havkáčovi poskytli výbeh a voľnosť bez toho, aby ste sa museli strachovať o to, kde sa práve nachádza, riešením je GPS obojok pre psov, ktorý dokáže vášho štvornohého miláčika spoľahlivo lokalizovať. Jeho pohyb tak máte neustále pod kontrolou vďaka spojeniu s mobilom, tabletom alebo počítačom. Prostredníctvom obojku tak môžete miláčika “sledovať” bez toho, aby ste mu dýchali na krk alebo utekali po jeho stopách. Tie najmodernejšie kúsky sú dokonca vybavené farebným dotykovým displejom, a dokážete nimi dohliadať až na dvadsať psov. O to, že sa zariadenie počas potuliek vášho domáceho maznáčika kvôli nepriaznivým prírodným podmienkam pokazí, strach mať nemusíte. Obojok je totiž vodotesný a vybavený kompasom.

Efektívny výcvik bez vôdzky? Pomôže vám špeciálny obojok

Vďaka elektronickému obojku dokážete vášho psíka vycvičiť a trénovať bez toho, aby ste ho viedli na obojku. Táto technická pomôcka sa kupuje podľa parametrov ako je váha či výška tak, aby mal pes aj pri výcviku pohodlie, no majiteľ mal zároveň havkáča stále pod palcom. Pes je usmerňovaný zvukom, statickou korekciou alebo vibráciami, ktoré mu dávajú jasné signály. Elektronický obojok jednoducho pracuje za vás.

Zbavte sa štekania jednoducho a rýchlo

Máte doma plemeno, ktoré na seba rado upozorní prenikavým štekotom? Ak vás neposlušnosť psíka obmedzuje a kazí vám dobré susedské vzťahy, je na čase zakročiť. Obojok proti štekaniu naučí aj toho najneposlušnejšieho psa dobrým mravom. Pracuje na základe zvukových, statických a vibračných signálov, ktoré psovi ukazujú, čo áno, a čo nie. Existujú aj obojky, ktoré psa nasmerujú nepríjemnou vôňou. Veľkosť obojku si vyberiete podľa veľkosti vášho domáceho maznáčika.

Buďte doma šéfom vy!

Chcete mať zo svojho psa slušné a vychované zviera, ktoré bude bez problémov poslúchať majiteľa? Pomôže vám výcvikový obojok, ktorý “dá do laty” aj toho najproblémovejšieho psíka. Okrem týchto obojkov nájdete na trhu aj postroje proti ťahaniu, ktoré zabránia ublíženiu psovi pri tréningu.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama