26.06.2020
(Platená inzercia)

Zdravý životný štýl je v dnešných dňoch moderným spôsobom života, ktorý sa do svojej každodennosti snaží implementovať stále viac ľudí. Kto predsa nechce vyzerať dobre a rovnako tak sa aj cítiť? Aj preto sa posilňovne stávajú pre viacero cvičiteľov druhým domovom, kde trávia všetok svoj voľný čas.
Aby bolo posilňovanie, cvičenie, beh alebo akýkoľvek iný druh športu pohodovým a náš pohyb komfortným, mali by ste dbať aj na to, aké oblečenie pre šport zvolíte. Ak sa vyberiete do fitnescentra v bežnom športovom oblečení a botaskách, samozrejme, že sa nedopustíte chyby. No v prípade, že dbáte aj o svoje zdravie a bezpečnosť počas cvičenia, vyberte si športové oblečenie, špecializované na vami vybraný druh športu. Okrem iného pre vás bude štýlové oblečenie motiváciou navyše. Keď doň zainvestujete, tak vám svedomie nedovolí odignorovať hodinu pilatesu alebo jógy.

Fitness legíny by mali zaujať

Určite ste už zažili ten moment, keď do posilňovne vošla žena, ktorá vás zaujala, pretože zvolila originálne fitness legíny. Tento druh športového oblečenia však veľmi dobre poslúži aj mužskému osadenstvu fitness centra. Obľube sa tešia právom, pretože sú ideálnym riešením. Fitness legíny sú na cvičenie veľmi pohodlné a univerzálne, pretože ich využijete nepochybne aj mimo telocvične a posilňovne. Dokonalo obtiahnu postavu, takže dávajú priestor vyniknúť vášmu zadku a nohám. Vybrať si môžete fitness legíny rôznych dĺžok, s vysokým alebo nízkym pásom. Farebných variantov a vzorov je takisto dostatok, takže môžete popustiť uzdu svojej fantázii a poriadne sa vyšantiť. To, že ste sa vybrali makať do fitness centra neznamená, že nemôžete vyzerať dobre! Zvoľte farby, ktoré vám pristanú a strihy, ktoré vyzdvihnú vaše prednosti.

Dôležité je aj to, čo je očiam neviditeľné

Nielen fitness legíny, ale aj športové ponožky a boxerky zohrávajú počas posilňovania a športovania svoju úlohu. Nie každý venuje týmto častiam odevu dostatok pozornosti, no napriek tomu ovplyvňujú komfort vášho tréningu. Športové ponožky si môžete vybrať kotníkové, ktoré vám nebudú z botasiek vytŕčať, a potom tie klasické vysoké ponožky. Okrem toho je dôležité aj ich zloženie. Zvoliť môžete bavlnu alebo kombináciu bavlny a elastanu. Záleží len na vás, ktoré športové ponožky vám vyhovujú a cítia sa v nich dobre aj vaše nohy.

Podobne je to aj v prípade boxeriek. Zvoliť by ste mali kvalitné boxerky, ktoré budú dobre sať pot a vy sa tak vyhnete zbytočným zapareninám v oblasti intímnych partií. Boxerky by vám mali dokonalo sedieť, aby vás prípadné nepohodlie počas náročného cvičenia nevyrušovalo. Je dôležité, aby vás nikde nič neťahalo a neškrabalo.

Ani športové ponožky, ani boxerky nie sú počas cvičenia viditeľné, no nezabúdajte, že pred, aj po cvičení sa stretávate v spoločných šatniach. Nikdy neviete, koho tam stretnete. Krátke stretnutie, kvôli ktorému sa budete cítiť trápne ešte niekoľko mesiacov. Tak také čosi s kvalitnými a originálnymi ponožkami a boxerkami určite nezažijete.

Takto rozoznáte kvalitu

Športové oblečenie by vám malo počas cvičenia zabezpečiť teplotný komfort. Zahriať vás v úvode a neskôr, v prípade prílišného potenia sa, naďalej udržiavať pohodlie tela. Dobre sa v ňom musíte cítiť nielen doma na gauči, ale aj počas zdvíhania činiek či behu. Čokoľvek, čo si zvolíte pre svoje športové výkony by malo spĺňať bezpečnostné normy. Samozrejmosťou je, že vhodne zvolené športové oblečenie dá vyniknúť vášmu zovňajšku. A v neposlednom rade by ste mali mať oblečenie nachystané v správnej veľkosti, vždy čisté a navoňané.

Zdroj obrázku: Flamingo Images / Shutterstock.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama