22.12.2015
(Platená inzercia)

Každoročne nás v práve v tomto období trápi otázka, čím potešiť našich blízkych na Vianoce. Upustite tieto sviatky od typického klišé a venujte pod stromček známym to, čo úzko súvisí s ich záľubami. Trebárs aj kvalitné športové oblečenie, ktoré sa každému aktívnemu či príležitostnému športovcovi vždy zíde.

Zamerajte sa na funkčný materiál a kvalitu

Základom pre pánske a dámske športové oblečenie je funkčný materiál. Ten musí byť mimoriadne priedušný tak, aby telo udržiaval vždy svieže a zabezpečoval jeho stále odvetrávanie. Zároveň by mal výborne odvádzať pot, udržiavať telo suché a v neposlednom rade, byť príjemný na nosenie. Neobracajte sa preto na lacné alternatívy športového oblečenia z veľkých obchodných reťazcov, ale doprajte svojim najbližším na Vianoce skutočnú kvalitu. Len také športové oblečenie totiž dokáže obdarovanému robiť spoločnosť až počas niekoľkých rokov pohodlného nosenia.

Muža, ktorý sa rád venuje športu, určite poteší napríklad kvalitné pánske športové oblečenie vo forme funkčného trička, nohavíc či ľahkej bundy využiteľnej napríklad na beh počas sychravejšieho počasia. Dámy zas ocenia joggingové súpravy, športové mikiny či rovnako ako páni, funkčné oblečenie.

Cyklistické oblečenie až o polovicu lacnejšie

I keď zima je nie práve obdobím vhodným pre cyklistiku, príležitosť Vianoc môžete využiť na kúpu cyklistického oblečenia pre seba alebo svoju rodinu. Veď bicykel patrí medzi našich tradičných spoločníkov počas aktívneho oddychu a naň treba vždy sadať len s adekvátnym vybavením. Práve teraz môžete v internetovom obchode Foxracing.sk nakúpiť cyklistické oblečenie až s 50% zľavou. Tým sa však váš výhodný nákup oblečenia pre šport nekončí.

Súťaž, s ktorou vyhráva takmer každý

Internetový obchod Foxracing vám počas vašich vianočných nákupov prináša skvelú súťaž, s ktorou vyhráva takmer úplne každý. Stačí si len nakúpiť športové oblečenie za minimálnu hodnotu 100€ a k objednávke vám bude zadarmo pribalené aj kvalitné tričko. Navyše, automaticky ste zaradený do zlosovania o 3 atraktívne ceny – iPhone 6, tablet Asus Zen Pad 7,0 a hodinky Garmin Vivofit.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama