12.10.2017
(Platená inzercia)

Ruleta nie je neporaziteľná hra, ako sa často predpokladá, ale nie je pochýb o tom, že budete potrebovať správne stratégie úspechu. S ruletou, ktorá sa hrá tak pohodovým tempom v porovnaní s mnohými kasínovými hrami, čo umožňuje veľa času na premýšľanie, nemusí potom pre vás byť veľké prekvapenie, aby ste sa dozvedeli, že sa pre ňu po celé roky navrhuje veľké množstvo systémov.

Martingale

Ak je nejaký dedko systémov ruletových stávok, musí to byť Martingale. To sa nevzťahuje len na ruletu, pretože termín bol použitý pre celú triedu stávkových stratégií a vznikol a bol populárny v 18. storočí vo Francúzsku.

Martingale je progresívny systém stávok, ktorý sa zdvojnásobuje, inými slovami, keď stratíte stávku, zadáte stávku, ktorá je dvojnásobná. Takže ak vsadíte 5 eur na čiernej a vyhráva červené číslo, stratíte 5 £, ktoré ste stavili, ale potom musíte staviť dvojnásobok tejto sumy čiže 10 eur.

Predpokladom systému je, že ak budete po každej strate naďalej zdvojnásobovať veľkosť stávky, akonáhle vyhráte, vráti sa všetky straty. To sa môže zdať logické, pretože máte koniec koncov zakaždým šancu na výhru 50:50; existuje však aj riziko, že vám dôjdu peniaze skôr, ako získate výhru, ktorá vám vráti vaše straty.

Kavouras

Táto stratégia bola vynájdená človekom zvaným Kavouras, ktorý ju založil na princípe náhodného stávkovanie na rôzne čísla na kolese. Cítil, že to znižuje volatilitu hry a znižuje množstvo strát.

Kavouras veril v náhodný výber čísel, skôr ako vytvárať nejaké vzory s umiestnením svojich stávok, s vedomím povahy rulety ako hazardné hry. Tí, ktorí nadväzujú na túto stratégiu, by nikdy nemali vsádzať rovnakú sumu na každé číslo, namiesto toho majú rozširovať a rozlišovať svoje stávky a udržiavať svoje stávky nízko, ako prostriedok k zvýšeniu zisku a zníženie strát.

Hlavnou nevýhodou tohto systému je jeho neschopnosť ovplyvniť prirodzenú výhodu kasína známu ako „house edge“. Kritici tvrdia, že táto stratégia je jednoducho spôsob, ako umiestniť žetóny pre diverzifikáciu hry a udržať hru zaujímavou pre hráčov.

D'Alembert

Táto často používaná metóda je považovaná za oveľa bezpečnejšiu ako Martingale, pretože hoci je podobná tejto stratégii, jedná sa o oveľa hladší priebeh. Má meno od francúzskeho teoretika rulety z 18. storočia, Jeana le Rond d'Alembert.

Predpokladom tohto systému stávok je, že ak Stávka A zvíťazí častejšie ako Stávka B, Stávka A je určite menej pravdepodobná, že vyjde znovu a Stávka B je pravdepodobnejšie, že vyhrá. Z tohto dôvodu stratégia zahŕňa, že hráč znižuje stávku o jednu jednotku po výhre – na základe toho, že rovnaká stávka je menej pravdepodobné, že opäť vyhrá – a zvýši stávku o jednu jednotku po každej strate za predpokladu, že víťazstvo je nabudúce viac pravdepodobné.

Tento systém je v skutočnosti pomerne „bezpečný“ vzhľadom k nízkym a udržateľnejším stávkovým sumám. Dokonca aj keď sa dostanete na dlhý rad strát, straty sa vyskytujú pomalšie, než je tomu u iných systémov.

Veľkým problémom však je, že koleso rulety nemá pamäť, takže nevie, že má „vyvážiť veci“. Každé otočenie kolesa je nezávislá náhodná udalosť, ktorá nie je ovplyvnená žiadnymi hrami pred tým.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Jano (Neregistrovaný užívateľ) 20.07.2020 15:02
Jano

dobry calnok,nieco podobne som cital sk.casino.guru/ako-hrat-ruletu-pravidla-systemy-strategie- tu a boli k tomu aj strategie na hranie..

Prihlásenie
 
 
Reklama