20.01.2014
(Platená inzercia)

Niečo tu pre ľudí, ktorých obľúbeným koníčkom je stávkovanie chýbalo. To bol jasný signál, ktorým sa to všetko začalo. Dnes už fungujú najväčšie súťaže pre tipérov Tipér Mesiaca, kde sa hrá každý mesiac o voľné tikety na stávkovanie v hodnote stoviek eur. Na webe nájdete tri súťaže rozdelené podľa športov – hokej, futbal a tenis. Môžete si vybrať, na ktorý šport budete tipovať, ale zaregistrovať sa môžete pokojne do všetkých troch tipovačiek. Každý mesiac je nové kolo.

Princíp stávkovania ako v stávkových kanceláriách

Každý deň sú pridávané nové zápasy, na ktoré môžete staviť 20, 40, 60, 80 alebo 100 bodov a podľa kurzu stávky získate body. Vždy ide o single stávky (na tikete je iba jeden zápas).

Šťavnaté výhry a bonusy

Na konci mesiaca z každej súťaže Tipéra mesiaca budú vybratí 4 hráči s najvyšším počtom bodov, ktorí si rozdelia tikety v hodnote až 265 €. Len naše tipovačky ponúkajú výhry v podobe šťavnatých tiketov na reálne stávkovanie v stávkových kanceláriách. Ďalšou špecialitou súťaže sú kompletné, detailné štatistiky, kde vidíte, koľko zápasov ste tipovali a aké % úspešnosti máte. Môžete tak sledovať svoje vlastné štatistiky a navyše aj ukázať svojej konkurencii, že športu sa naozaj rozumiete.

Súťaže sa konajú v mesačných kolách. Poďte sa zabávať, stávkovať a vyhrávať voľné tikety na stávkovanie. Kliknite si práve teraz tipermesiaca.sk a zaregistrujte sa do najlepších tipovačiek!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama