29.01.2011

Pravidlo, že kuchyňa je miestom, kde pripravujeme jedlo už dávno neplatí. Je to miesto, kde vítame našich hostí a kde sa chceme cítiť dobre. Kuchyňa by mala dýchať štýlovosťou a modernosťou. Musí byť nielen komfortná, ale aj krásna, praktická a najmä bezpečná. Veľkým hitom sa stali kuchynské linky v nerezovom prevedení, ale aj dnes sa nájde veľké množstvo žien, ktoré chcú mať kuchynskú linku vyrobené z kvalitného dreva. Ničím neobyčajných nie je ani kuchynská linka tvorená z plastových komponentov. Spotrebiče priamo zabudované do linky sú samozrejmosťou. Obrovská pracovná doska poslúži nielen pri príprave jedál. Všetky kuchynské nádoby pred zrakmi zvedavcov schováte v praktických poličkách.

Väčšina domácnosti dnes volí prepojenie kuchynskej časti s jedálňou, čo je veľmi praktické. Stoličky do jedálne by mali ladiť s nábytkom, ktorý si zvolíte, mali by byť nielen štýlové, ale najmä pohodlné. Ponuka jedálenských stolov a stoličiek je veľmi pestrá, dnes v ponuke špecializovaných obchodov nájdete jedálenské stoličky najrôznejších farieb a tvarov, od klasických stoličiek až po atypické tvary, ku ktorým sú prispôsobené aj jedálenské stoly. Stôl by mal byť dostatočne veľký a prispôsobený tvaru a veľkosti miestnosti. Pri jedálenskom stole sa predsa stretáva celá rodina pri chutnom jedle aspoň počas voľných dní.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama