10.07.2014
(Platená inzercia)

Všade sa spomína zdravie, zdravý životný štýl, každý o nich rozpráva, ale len málo kto ozaj zdravým spôsobom života aj žije. Väčšinou sa ľudia začínajú zamýšľať nad svojím zdravým až v dobe, keď prídu prvé zdravotné problémy, ale mnohým ochoreniam by sa dalo jednoducho predchádzať bez akýchkoľvek problémov.

Žiť zdravým životným štýlom nie je zložité, tak ako nie je zložité zjesť nezdravé fastfoodové jedlo. Vždy máme na výber a vždy nás nezdravé jedlá budú pokúšať, ale uvedomili ste si niekedy, že napríklad v 2 litroch kolového nápoja je približne toľko cukru, ako v 56 kockách tohto cukru? Zrejme nie a zrejme je to takto pri všetkých jedlách a nápojoch, ktoré skonzumujete.

Verím, že ste sa aspoň teraz zamysleli nad tým, akým životom žijete a či nie je čas na radikálnu zmenu? Ak áno, možno už teraz riešite problém s nadváhou alebo obezitou . Nie je to nič prekvapujúce, ak nevediete správnu životosprávu. Zdravý životný štýl nie je len o zdravom jedle, či cvičení, ale hlavne o spôsobe života, aký by sme mali žiť. Možno budete namietať, že nie je také jednoduché urobiť zásadnú zmenu, že máte veľa stresu v práci, veľa práce v domácnosti a v rýchlom a konzumnom svete nie je proste čas na zdravý spôsob života. Samozrejme je to o Vašej voľbe, ale ak sa len predsa rozhodnete k zmene, nemusí byť pre Vás nový a zdravý život žiadnou prekážkou.

A že neviete ako na to, kde začať a prípadne koho vyhľadať, aby Vám pomohol?

Odpoveď je jednoduchá. Stačí absolvovať proteínovú diétu PROTISSIMO , ktorá Vám nielen pomôže zredukovať Vašu hmotnosť, ale Vás naučí aj ako žiť zdravším životom ako doposiaľ. PROTISSIMO nepatrí medzi rýchle diéty, ktoré majú snahu len o čo najrýchlejšie „zhodenie kíl“, ale trvá dostatočne dlhý čas na to, aby postupnou zmenou, zmenilo aj Vaše stravovacie návyky a životný štýl. To je základom dlhodobého úspechu bez návratu zredukovaných kilogramov a trvalej zmeny!

Diéta PROTISSIMO väčšinou prebieha v 4 fázach niekoľko mesiacov a celou zmenou Vás sprevádza odborný lekár napríklad ako MUDr. Martin Klein z Centra chudnutia PROTISSIMO, ktorý na základe odborných konzultácií s Vami presne nastaví chudnutie a zmenu životného štýlu podľa Vašich potrieb. Tak ako s inými zdravotnými problémami chodíte za lekárom, aj v prípade chudnutia by ste ho mali absolvovať pod lekárskym dohľadom. Je to najúčinnejší, najefektívnejší a najzdravší spôsob redukcie hmotnosti. Ak pritom spojíte vynikajúcu chuť proteínových jedál PROTISSIMO s odborným vedením, bude Vaša premena o to jednoduchšia.

PROTISSIMO je diéta, ktorá má niekoľko hlavných cieľov, ktoré by mali mať všetky diéty. V prvom rade sa zameriava na chuťové vlastnosti jedál, širokú ponuku, chudnutie s trvalými výsledkami bez JOJO efektu, na odborný dohľad počas celého redukčného programu a to bez stresu a nervozity s cieľom trvalej zmeny Vášho životného štýlu. Čo viac by ste si mohli priať, ak chcete žiť zdravšie a šťastnejšie?

Stačí navštíviť stránku Centra chudnutia PROTISSIMO, ktorú vedie práve Dr. Klein a dozviete sa tak viac informácií. Stránku nájdete tu .

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama